Entity Usage (8.x-1.0-alpha5) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Count
fr: Décompte

en: Other
fr: Autre

en: Usage
fr: Utilisation

en: About
fr: À propos

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de @operation avec pour arguments : @args

en: Referencing entity
fr: Entité référante

en: - Restricted access -
fr: - Accès restreint -

en: This batch encountered an error.
fr: Ce traitement par lot a rencontré une erreur.

en: Processed @current of @total entity types.
fr: @current types d'entités sur @total traités.
