Entity Usage (8.x-2.0-alpha7) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Type
sk: Typ

en: Language
sk: Jazyk

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Default
sk: Predvolené

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Published
sk: Zverejnené

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Other
sk: Ostatné

en: Entity
sk: Entita

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Used in
sk: Použité v

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu

en: This batch encountered an error.
sk: Vyskytla sa chyba.

en: Processed @current of @total entity types.
sk: @current spracované typy entít z @total.
