Entity Usage (8.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Settings
nl: Instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Other
nl: Andere

en: Entity
nl: Entiteit

en: Generic
nl: Generiek

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Used in
nl: Gebruikt in

en: Usage
nl: Gebruik

en: About
nl: Over

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args

en: Entity Reference
nl: Referentie naar een entiteit

en: - Restricted access -
nl: - Beperkte toegang -

en: Entity usage information for %entity_label
nl: Gebruik van entiteit %entity_label

en: Translations or previous revisions
nl: Vertalingen of eerdere revisies
