Entity Usage (8.x-2.0-beta20) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Language
az: Dil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: Unknown
az: Naməlum

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Field name
az: Sahə adı

en: Other
az: Digər

en: Entity
az: Entiti

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Used in
az: -də istifadə olunub

en: About
az: Haqqında

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr
