Entity Usage (8.x-2.0-beta28) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Language
ar: اللغة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Default
ar: الافتراضي

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Published
ar: منشور

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Other
ar: آخر

en: Entity
ar: الكيان

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Used in
ar: مستخدمة في

en: About
ar: حول

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - Restricted access -
ar: - الوصول المقيد -

en: Layout Builder
ar: المُنسق
