Entity Usage (light) (1.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Edit
vi: Sửa

en: Links
vi: Các liên kết

en: Display
vi: Hiển thị

en: Other
vi: Khác

en: Usage
vi: Sử dụng

en: Caches cleared.
vi: Đã xóa bộ nhớ đệm.
