Entity Usage (light) (1.0.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Edit
cs: Upravit

en: Links
cs: Odkazy

en: Settings
cs: Nastavení

en: Display
cs: Zobrazit

en: Other
cs: Jiné

en: Usage
cs: Použití

en: Caches cleared.
cs: Vyrovnávací paměť vyčištěna.
