Entity Usage (light) (1.0.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Other
el: Άλλο

en: Usage
el: Χρήση

en: Caches cleared.
el: Τα περιεχόμενα των λανθάνουσων μνημών διαγράφηκαν.
