Entity Usage (light) (1.0.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Edit
eu: Editatu

en: Links
eu: Estekak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Display
eu: Bistaratu

en: Other
eu: Bestea

en: Usage
eu: Erabilera

en: Caches cleared.
eu: Cache-ak garbituta.
