Entity Usage (light) (1.0.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Edit
te: మార్చు

en: Links
te: లంకెలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Display
te: చూపు

en: Other
te: ఇతర
