Entity Usage (light) (1.0.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Links
hi: लिंक

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Other
hi: अन्य
