Entity Usage (light) (1.0.3) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Edit
et: Muuda

en: Links
et: Lingid

en: Settings
et: Seaded

en: Display
et: Kuva

en: Other
et: Muu

en: views
et: vaated

en: Caches cleared.
et: Kõik andmed vahemälust on kustutatud.

en: Entity types
et: Olemi tüübid
