Entity Usage (light) (1.0.3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Configurações

en: Display
pt: Exibição

en: Other
pt: Outros

en: Usage
pt: Uso

en: Caches cleared.
pt: Todos os caches foram limpos.

en: Entity types
pt: Tipos de entidade
