Entity Usage (light) (1.0.4) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Edit
mr: संपादन

en: Links
mr: दुवे

en: Settings
mr: संरचना

en: Display
mr: दाखवा

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
