Entity Usage (light) (1.0.4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Edit
th: แก้ไข

en: Links
th: ลิงก์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Display
th: แสดงผล

en: Other
th: อื่นๆ

en: Caches cleared.
th: ล้างแคชแล้ว
