Entity Usage (light) (1.0.5) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Settings
de: Einstellungen

en: Display
de: Anzeige

en: Other
de: Weitere

en: views
de: Ansichten

en: Usage
de: Verwendung

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Caches cleared.
de: Die Caches wurden geleert.

en: Content entity types
de: Inhalts-Entitätstypen
