Entity Usage (light) (1.0.5) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Edit
es: Editar

en: Links
es: Enlaces

en: Settings
es: Configuración

en: Display
es: Presentación

en: Other
es: Otro(s)

en: views
es: vistas

en: Usage
es: Uso

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Caches cleared.
es: Cachés vaciadas.
