Entity Usage (light) (1.0.6) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Edit
ro: Editați

en: Links
ro: Legături

en: Settings
ro: Setări

en: Display
ro: Afișaj

en: Other
ro: Altele

en: views
ro: vizualizări

en: Usage
ro: Utilizare

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Caches cleared.
ro: Datele din cache au fost șterse.
