Entity Usage (light) (1.0.6) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Edit
oc: Modificar

en: Links
oc: Ligams

en: Settings
oc: Paramètres

en: Display
oc: Afichatge

en: Other
oc: Autre

en: views
oc: vistas

en: Usage
oc: Utilizacion

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Caches cleared.
oc: Memòries cau netejades.
