Entity Usage (light) (2.0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Edit
jv: Sunting

en: Links
jv: Tautan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Display
jv: Tampilan

en: Other
jv: Liyané

en: Caches cleared.
jv: Telihé uwis diresiki.
