Entity Usage (light) (2.0.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Edit
uk: Редагувати

en: Links
uk: Посилання

en: Settings
uk: Налаштування

en: Display
uk: Показ

en: Other
uk: Інше

en: views
uk: види

en: Usage
uk: Використання

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Caches cleared.
uk: Кеші очищено.
