Entity Usage Plus (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: Language
cs: Jazyk

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Default
cs: Výchozí

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Field name
cs: Název pole

en: Current
cs: Aktuální

en: Used in
cs: Použito v

en: Usage
cs: Použití

en: - Restricted access -
cs: - Omezený přístup -
