Entity Usage Plus (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: Language
mr: भाषा

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Used in
mr: कोठे वापरली आहे
