Entity Usage Plus (1.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Status
os: Статус

en: Type
os: Тип

en: Language
os: Æвзаг

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Default
os: Æнæивд
