Entity Usage Plus (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Language
sv: Språk

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Default
sv: Förvald

en: Unknown
sv: Okänd

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Current
sv: Nuvarande

en: Entity
sv: Objekt

en: Used in
sv: Används i

en: Usage
sv: Användning

en: - Restricted access -
sv: - Begränsad åtkomst -
