Entity Usage Plus (1.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Language
ar: اللغة

en: Parent
ar: الأب

en: Default
ar: الافتراضي

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Current
ar: الحالي

en: Entity
ar: الكيان

en: Used in
ar: مستخدمة في

en: - Restricted access -
ar: - الوصول المقيد -
