Entity Usage Plus (1.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Language
az: Dil

en: Parent
az: Valideyn

en: Default
az: Susmaya görə

en: Unknown
az: Naməlum

en: Field name
az: Sahə adı

en: Current
az: Hazırkı

en: Entity
az: Entiti

en: Used in
az: -də istifadə olunub

en: - Restricted access -
az: - Məhdud giriş -
