Entity Usage Plus (1.0.0-beta2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Language
bg: Език

en: Parent
bg: Родител

en: Default
bg: По подразбиране

en: Unknown
bg: Неизвестно
