Entity Usage Plus (1.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Parent
da: Overordnet element

en: Default
da: Standard

en: Unknown
da: Ukendt

en: Field name
da: Feltnavn

en: Current
da: Aktuelle

en: Used in
da: Brugt i

en: Usage
da: Brug

en: - Restricted access -
da: - Begrænset adgang -
