Entity Usage Plus (1.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: Language
el: Γλώσσα

en: Parent
el: Γονέας

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Current
el: Τρέχοντα

en: Entity
el: Οντότητα

en: Used in
el: Χρησιμοποιείται σε

en: Usage
el: Χρήση

en: - Restricted access -
el: - Περιορισμένη πρόσβαση -
