Entity Usage Plus (1.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: Language
fi: Kieli

en: Parent
fi: Isäntä

en: Default
fi: Oletus

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Current
fi: Tämänhetkinen

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Used in
fi: Käytetään

en: Usage
fi: Käyttö

en: Relation
fi: Relaatio

en: - Restricted access -
fi: - Rajoitettu pääsy -
