Entity Usage Plus (1.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Parent
hy: Ծնող

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Used in
hy: Օգտագործվել է
