Entity Usage Plus (1.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Language
jv: Basa

en: Parent
jv: Induk

en: Default
jv: Gawan

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Current
jv: Saiki

en: Used in
jv: Digunakaké nang
