Entity Usage Plus (1.0.0-beta2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Current
kn: ಪ್ರಸಕ್ತ ಖಂಡ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ
