Entity Usage Plus (1.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Language
lt: Kalba

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Default
lt: Numatytasis

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Current
lt: Dabartinis

en: Entity
lt: Esybė

en: Used in
lt: Naudojama

en: Usage
lt: Naudojimas
