Entity Usage Plus (1.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Type
lv: Veids

en: Language
lv: Valoda

en: Parent
lv: Vecāks

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Current
lv: Pašreiz

en: Entity
lv: Entītija

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: Usage
lv: Izmantošana
