Entity Usage Plus (1.0.0-beta2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Type
ml: തരം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Parent
ml: രക്ഷിതാവ്

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്
