Entity Usage Plus (1.0.0-beta2) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Type
ms: Jenis

en: Language
ms: Bahasa

en: Parent
ms: Induk

en: Default
ms: Lalai

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: Field name
ms: Nama medan

en: Current
ms: Semasa

en: Used in
ms: Digunakan dalam
