Entity Usage Plus (1.0.0-beta2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Current
my: လက်ရှိ
