Entity Usage Plus (1.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Default
nl: Standaard

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Current
nl: Huidige

en: Entity
nl: Entiteit

en: Used in
nl: Gebruikt in

en: Usage
nl: Gebruik

en: Relation
nl: Relatie

en: - Restricted access -
nl: - Beperkte toegang -
