Entity Usage Plus (1.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Type
ru: Тип

en: Language
ru: Язык

en: Parent
ru: Родитель

en: Default
ru: По умолчанию

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Field name
ru: Имя поля

en: Current
ru: Текущий

en: Entity
ru: Сущность

en: Used in
ru: Используется в

en: Usage
ru: Использование

en: - Restricted access -
ru: - Ограниченный доступ -
