Entity Usage Plus (1.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Type
sk: Typ

en: Language
sk: Jazyk

en: Parent
sk: Nadradený

en: Default
sk: Predvolené

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Current
sk: Aktuálny

en: Entity
sk: Entita

en: Used in
sk: Použité v

en: Usage
sk: Využitie

en: There are no recorded usages for entity of type: @type with id: @id
sk: Neexistujú žiadne zaznamenané použitia pre obsah typu: @type s ID: @id
