Entity Usage Plus (1.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Language
sl: Jezik

en: Parent
sl: starš

en: Default
sl: Privzeto

en: Unknown
sl: Neznan

en: Field name
sl: Ime polja

en: Used in
sl: Uporabljen v
