Entity Usage Plus (1.0.0-beta2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Language
sq: Gjuha

en: Parent
sq: Prindi

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Unknown
sq: Nuk njihet
