Entity Usage Plus (1.0.0-beta2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Language
sr: Језик

en: Parent
sr: Надређен

en: Default
sr: Подразумевано

en: Field name
sr: Назив поља
