Entity Usage Plus (1.0.0-beta2) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Language
ta: மொழி

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Current
ta: தற்சமய

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Used in
ta: பயன்படுத்தல்

en: - Restricted access -
ta: - கட்டுப்படுத்தப்பட்ட அணுகல் -
