Entity Usage Plus (1.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Type
te: రకం

en: Language
te: భాష

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Unknown
te: తెలియని

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు
