Entity Usage Plus (1.0.0-beta2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Current
th: ปัจจุบัน
