Entity Usage Plus (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Language
af: Taal

en: Parent
af: Voorganger

en: Default
af: Verstek

en: Unknown
af: Onbekend
