Entity Usage Plus (1.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: Language
bn: ভাষা

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত
